پروژه خانه سالمندان اتوکد، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز فروشگاه معماری دیسامگ | memarinavaz

این نمونه را می توانید به صورت فوری از فروشگاه معماری ایران دانلود نمایید. توجه داشته باشید که عکس های بیشتر و بهتر از این طرح را می توانید در گالری محصولات، در کنار تصویر شاخص مشاهده فرمایید. در صورت دانلود، فایل خام و بدون هیچگونه تبلیغاتی با کیفیت اصلی خدمت شما ارائه می گردد. خانه سالمندان را می‌توان یکی‌از مهم‌ترین پروژه‌هایی دانست که گاه و بیگاه از دانشجویان درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه خانه سالمندان در قالب فایل اتوکدی و چندین رندر، پوستر و فایل PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.

پاسخ PDF آزمون طراحی معماری شهریور ۱۳۹۹

پروژه خانه سالمندان اتوکد، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز فروشگاه معماری دیسامگ | memarinavaz

دانلود پروژه طراحی خانه سالمندان به همراه پوستر و رندر های پروژه در این پست از مرجع دانلود معماری ، دانلود پلان خانه سالمندان ،پروژه کامل طراحی ساختمان خانه سالمندان همراه با تمامی مدارک قابل ویرایش پروژه از جمله فایل اتوکد و پوستر معرفی پروژه که حاوی رندر های سه بعدی طرح نیز میباشد را برای دانلود آماده کرده ایم… در پروژه طراحی خانه سالمندان ارائه شده تمامی پلان ها به صورت اتوکد و همچنین طرح سه بعدی پروژه با نرم افزار اسکچاپ و فایل لایه باز که مورد استفاده در فتوشاپ می باشد که قابل ویرایش می باشد. که همراه با شیت بندی حرفه ای و تکسچر و متریال های و مدلینگ طرح به صورت pdf می باشد. به جرات می توان گفت پروژه معماری ارائه شده جزء کاملترین پروژه های معماری خانه سالمندان می باشد.

خانه های سالمندان باید علاوه بر مکان ها و فضا هایی برای نگهداری سالمندان عزیز تمامی امکانات تفریحی و سایر موارد مربوط و لازم برای وقت گذرانی این عزیزان در طی شبانه روز را داشته باشند که در این رابطه باید در طراحی خانه سالمندان موارد خاصی را در نظر داشت . طراحی معماری خانه سالمندان نیاز به مطالعه استاندارها و ضوابط طراحی و همچنین سرانه فضاها و برنامه فیزیکی چنین مکانهای است. ولی با مشاهده پروژه های کامل خانه سالمندان تا حدودی می توان در این وقت و هزینه صرفه جوی کرد. چرا که با مشاهده پروژه های کامل خانه سالمندان می توان از آن به عنوان منبع الگوبرداری استفاده کرد.

محتویات پلان معماری خانه سالمندان :

با توجه به تغییر سبک زندگی و افزایش مشغله افراد جوان امروزه بیشتر از گذشته از خانه های سالمندان استفاده می شود. در این مطلب با دانلود دانلود 12 پروژه و پلان خانه سالمندان بسیار کامل و کمیاب در خدمت شما خواهیم بود. پروژه معماری خانه سالمندان پیش‌رو، سوای برخورداری از شیت‌ها و لایه‌بندی‌های مختلف دربرگیرنده مواردی نیز هست که جهت هرچه تکمیل‌تر شدن پروژه به آن اضافه شده‌اند. این امر به سبب تبیین هرچه بیشتر پروژه معماری خانه سالمندان پیش‌رو، از اهمیت بسیاری برای کسانی برخوردار است که آن را به چشم یک الگو و منبع الهام می‌بینند. این پروژه خانه سالمندان همانند دیگر پروژه های معماری فروشگاه معماری آرچینا بصورت کامل ارائه شده و شما عزیزان در صورت هر گونه سوال قبل از هرید میتوانید از طریق شماره تماس اعلام شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

  • از این رو پروژه در پی طراحی فضایی است که پاسخگوی نیاز های جسمی و روحی سالمندان باشد و با رفع نیاز های آن ها مانع کناره گیری آن ها شود و آن ها را در فعالیت های جامعه شریک بداند.
  • خانه سالمندان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز بهداشتی درمانی، دارای اهمیت بسیاری است و به کرات توسط اساتید درخواست می‌شود.
  • زیبای پروژه خانه سالمندان با طراحی محوطه سازی در اطراف این ساختمانها زیبای آن را دو چندان می کند.
  • در طراحی پروژه خانه سالمندان فضاهای باز، بسته و نیمه باز به خوبی با یکدیگر تلفیق شده اند تا حس سردرگمی و ناامنی در سالمندان ایجاد نشود و بتوانند به خوبی با محیط ارتباط برقرار کنند.
  • طراحی معماری خانه سالمندان نیاز به مطالعه استاندارها و ضوابط طراحی و همچنین سرانه فضاها و برنامه فیزیکی چنین مکانهای است.

علاوه بر دسترسی سریع و مناسب به فضاها، در بیرون از طرح نیز المان ها و موارد مختلفی برای نشیمن و تفریح افراد حاضر در این مجموعه در نظر گرفته طرح خانه سالمندان شده است. در خانه های سالمندان علاوه بر انجام امور شخصی و رسیدگی به نوع تغذیه، بهداشت، سلامت جسم و روح و … محیطی امن و متشکل از افرادی در یک رده سنی برای این عزیزان فراهم شده است. نگهداری از یک سالمند به تنهایی می تواند تبعات ناخوشایند روحی برای وی داشته باشد، اما وجود در مکانی که تعداد زیادی سالخورده در آن وجود دارند می تواند مناسب تر باشد. حال آنکه طرح نهایی خانه سالمندان از نظر معماری و طراحی مناسب روحیات و نیاز این عزیزان باشد، بهتر است. همانطور که می دانید افزایش تعداد سالمندان و روند رو به رشد پیری جمعیت و … سبب شده اند تا تعداد سالمندان در جامعه به مقدار قابل توجهی برسد.