ماژول تلویزیون شهری | asilight

ماژول تلویزیون شهری | asilight برای اینکه سارقین یا هکرها نتوانند به تلویزیون و تجهیزات آن دسترسی پیدا کنند باید تجهیزات ایمنی بر روی آن نصب شود. همچنین برای محافظت از جان اپراتوری که کار تعمیر و نگهداری تلویزیون را برعهده می‌گیرد نیز باید پلکان مطمئن و نرده‌های حفاظتی نصب نمود. یک تلویزیون بصورت طبیعی گرمای زیادی را از طریق منبع تغذیه خود ایجاد می‌کند. باید از ابتدای طراحی، به فکر خنک‌سازی و نصب فن یا کولر بر روی پایه تلویزیون باشیم. هر‌چقدر دستگاه شما درجه‌حرارت کمتری داشته باشد، عمر بالاتر و همچنین ایمنی بیشتری خواهد‌داشت.

درجه حرارت مناسب محل نصب تلویزیون شهری

مثلا در ساعت های دیجیتالی اعداد را درست می کنند، در کنترل ها اطلاعات را جابه جا می کنند، صفحه ساعت را روشن می کنند و به شما می گویند وسیله هایتان چه زمانی روشن شده اند. انبوهی از آنها در کنار هم صفحه نمایش های بزرگ و یا چراغ های راهنمایی را شکل می دهند. در این مورد می توان گفت که تلویزیون شهری یکی از عضو جدا ناپذیر کسب و کار ها شده است و این خود یک مزیت می باشد که می توان با استفاده از یک تلویزیون شهری مجتمع به جای چندین تابلو استفاده کنیم . دیهی است که تمام ماژولهای فول کالر از سینک جریان استفاده میکنند و آی سی سینک جریان نیست و دلیل استفاده از آن قیمت پایین آن است که هزینه تمام شده ماژول تک رنگ را پایین بیاورد و این آی سی در هیچ ماژول فول کالری استفاده نمیشود.

تلویزیون خرید لامپ سی او بی خرید لامپ کم مصرف ارزان خرید مستقیم از وارد کننده درایور سی او… فاصله و ارتفاع نصب تلویزیون را مدنظر قرار دهید و با توجه به این ارتفاع یک دات پیچ مناسب برای آن انتخاب کنید. برای اینکه تلویزیون شهری روشن شود و تصاویر را نمایش دهد نیاز به یک منبع تغذیه دارد. زیرا اگر برق مورد نیاز یک ماژول تامین نشود ممکن است LEDها دچار سوختگی شوند و قسمت‌هایی از پنل تلویزیون دچار نقص شود.

ماژول قرمز طرح 806AW

تلویزیون های شهری با توجه به قابلیت های فوق العاده ای که دارند توانسته اند جایگاه ویژه ای در تبلیغات شهری پیدا کرده و در فضاهای زیادی جایگزین تابلوهای بزرگ ساده شده اند. دات پیچ Dot Pitch با حرف P و به دنبال آن عدد فاصله بر حسب میلی متر نشان داده می شود. از آنجایی که ماژول های لازم برای ساخت تلویزیون شهری همه LED یا SMD هستند بنابراین قابلیت پخش تصاویر و فیلم های رنگی را نیز دارند. قیمت ماژول تلویزیون شهری متناسب با پارامترهایی مثل نوع ماژول، فضای نصب ماژول، تراکم ماژول، شدت نور ماژول و غیره تعیین می‌شود که مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت ماژول تلویزیون شهری کیفیت ماژول تلویزیون شهری است.

فروش ماژول تلویزیون شهری

البته باید توجه داشته باشیم که تلویزیون‌های شهری نیاز به تعمیر و نگهداری مستمر داردن تا از استهلاک قطعات تلویزیون شهری آن‌ها جلوگیری شود. بعد از آرماتور بندی و گذاشتن صفحه ستون‌ها باید بتن استاندارد به لحاظ درصد سیمان در فنداسیون ریخته شود. یک هفته تا 10 روز بعد از بتن‌ ریزی مراحل بعدی نصب تلویزیون انجام شده، تا بتن به‌حد کافی استحکام پیدا کند.

  • نکته دیگری که باید به آن توجه کرد محل نصب می باشد که باید به درجه حرارت آن توجه کرد زیرا در دماهای بالا مثلا 50 درجه سانتیگراد منبع تغذیه یا پاور دچار آسیب می شود به همین دلیل در مکان های گرمسیر در تابستان برای استفاده از تلویزیون های شهری نیاز به استفاده از تهویه مناسب می باشد.
  • بعد از آرماتور بندی و گذاشتن صفحه ستون‌ها باید بتن استاندارد به لحاظ درصد سیمان در فنداسیون ریخته شود.
  • واحد اندازه‌گیری شدت نور در ماژول تلویزیون شهری کانال یا شمع است که با نماد CD نمایش داده میشود.
  • چهارم اینکه این تلویزیون ها باید دارای پورت های مختلفی باشند که بتوانند تصاویر مختلفی را بدون قطع و وصل نمایش دهند.
  • همزمان با پیشرفت تکنولوژی در دنیا امکانات سمعی و بصری نیز جایگاه ویژه ای در برگزاری مناسبت ویا مراسم ها دارد که تلویزیون شهری یکی از تجهیزات بسیار مهم و پر کاربد به شمار می آید .
  • همچنین با ارتباط با مشاورین دیاکو ال‌ای‌دی می‌توانید با کاربرد انواع ماژول تلویزیون شهری آشنا شوید.