لیست قیمت و خرید شیرآلات صنعتی آبانگاه صنعت باران | کسری ساران

لیست قیمت و خرید شیرآلات صنعتی آبانگاه صنعت باران | کسری ساران

این شیر های همان طور که از اسمشان مشخص است به صورت خودکار و از راه دور قابل باز و بسته شدن هستند. شیر های خودکار یا اتوماتیک انواع مختلفی دارند که شیر های هیدرولیکی، شیرآلات سلنوئیدی و شیرآلات با اکچیتور برقی و پنوماتیک از انواع این شیرآلات میباشند. این قطعه میتواند نیروزی وارد شده از عملگر را به مجرابند منتقل کند. استم از قسمت بالایی به عملگر نصب میشود که اتصال آن به وسیله خار یا به صورت رزوه ای میباشد و از قسمت پایین به مجرابند با روش های مختلف پرس و جوش متصل میگردد. فروشگاه خانی نمایندگی رسمی شرکت میراب می باشد، تمامی محصولات ما کیفیت بالایی داشته و دارای نشان استاندارد هستند. شیرها برای شروع یا توقف جریان سیالات، تنظیم یا کنترل جریان، جلوگیری از جریان برگشتی یا کاهش و تنظیم فشار برای کنترل مایعات یا گازها استفاده می شوند.

  • عواملی مانند قیمت مواد اولیه، قیمت ارز و هزینه حمل و نقل از این موارد محسوب می‌شوند.
  • از شیر دروازه ای به دلیل ایجاد آشفتگی و عدم آببندی در حالت نیمه باز، نمی توان برای کنترل سیال استفاده کرد.
  • ولوهای دستی به ولوهایی گفته می شود که گشتاور مورد نیاز آن زیر 500 NM باشد و توسط اپراتور و با دست، نیرو باز و بست آن تامین شیر های صنعتی اردبیل می شود.
  • شیرآلات دارای مشخصات فنی مختلفی مانند جنس بدنه، نوع عملکرد(دستی یا اتوماتیک)، کاربرد و شکل ظاهری هستند.
  • یکی از انواع تجهیزات در صنعت مورد استفاده گسترده قرار می‌گیرد، شیرآلات است.

نام دیگر آن Membrane Valve می‌باشد که جریان سیال را با حرکت دادن دیافراگم کنترل می‌کند. برای مصال دیگ های بخار، کپسول ها و مخازن به طور مستقیم با افزایش فشار مواجه هستند. وظیفه شیرهای اطمینان آن است که در صورت افزایش فشار از حد مجاز، باز شده و فشار موجود در مخزن را کاهش دهد تا سیستم به وضعیت نرمال برسد. شير فشار شكن يا شير تنظيم كننده به منظور تنظیم و کاهش فشار خطوط بعد از مخزن‌های پر فشار تعبیه می‌شوند و دارای کاربرد‌های متنوعی هستند . اين شير را مي توان يك وسيله تمام خود كار خواند ، زيرا براي انجام تغييرات و کاهش فشار داراي ساختماني مخصوص است كه اين عمل را بدون انتقال انرژي انجام مي دهد. اولین شیرآلاتی که بشر موفق به اختراع آن شد چیزی است که امروزه آن را به نام آب بند می‌شناسیم ، دریچه ای که با قراردادن یا برداشتن آن در مسیر جریان آب، جریان آب را به حالت‌های باز ، نیمه باز و بسته درمی‌آوردند.

خواص شیرآلات سیال و شرایط عملکرد آن

طراحی و ساختار شیرنوع شیر و کاربرد های آننحوه عملکر آنهاقیمت و نوسانات نرخ ارزبرند و شرکت تولید کننده آناستاندارد های تولیدمیزان عرضه و تقاضاو …. شیرآلات استنلس استیل در حقیقت از فولاد های ضد زنگ تولید می شوند و هر یک از آنها دارای کاربرد مخصوص به خود می باشند. یکی از انواع شیرهای کروی شیر کروی زاویه ای می باشد که در آن تغییر جهت سیال کمتر از شیر کروی معمولی می باشد و تلاطم سیال در شیر کروی زاویه ای کمتر از شیر کروی معمولی است. برای آب بند کردن و جلوگیری از ورود گرد و غبار به شیر از پکینگ ما بین استم و درپوش استفاده می شود، از گسکت های آب بندی در قسمت های دیگه مانند بین درپوش و بدنه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. به رابط بدنه و درپوش شیر با عملگر یوک گفته می شود جنس یوک باید دارای مقاومت به ضربه و فشار باشد.

فروش شیرآلات صنعتی مستقیم از کارخانه

به منظور خرید شیر آلات صنعتی با کیفیت بالا می‌توانید از خدمات سایت آبانگاه صنعت باران استفاده کنید و بهترین محصولات موجود در بازار را تهیه نمایید. شیر دروازه ای با نام شیر کشویی یا گیت ولو در بازار شناخته شده است. طرز ساخت و آببندی شیر دروازه ای به گونه ای است که برای کنترل سیال کاربرد ندارد و فقط برای وصل و قطع کامل جریان سیال مورد استفاده قرار میگیرد. در این قسمت ما به منظور آشنایی با شیرآلات صنعتی انواع مختلف شیر ها را قرار داده ایم تا متناسب با کاربردتان بهترین و مناسب ترین شیر را انتخاب کنید. شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز برای اطلاع از قیمت شیرآلات صنعتی و بهره مندی از مشاوره رایگان خرید شیر های صنعتی با ما تماس بگیرید.

قیمت شیرآلات صنعتی خارجی در بازار به عواملی مثل نوع ساخت یعنی صنعتی یا نیمه صنعتی بودن و همین طور مواد به کار رفته در آن بستگی دارد. علاوه بر این موارد، ایرانی یا خارجی بودن و برند آنها نیز بر روی قیمت شیر اثر گذاز است. شیرآلاتی که به شکل کاملا صنعتی تولید می شوند، در مقایسه با شیرهای تولید شده ی نیمه صنعتی، قیمت بالاتری دارند. موادی که در تولید شیر های صنعتی بکار می رود، در قیمت آنها بسیار تاثیر گذار است. زیرا محصولی که در آن از مواد اولیه با کیفیت استفاده شود، طبیعتا از محصولی که با مواد اولیه معمولی ساخته شده است، بسیار گران تر می باشد.