شیر گیوتینی استیل لیست قیمت خرید و فروش انواع شیرآلات گیوتینی knife gate valve | کسری سارانشیر گیوتینی استیل لیست قیمت خرید و فروش انواع شیرآلات گیوتینی knife gate valve | کسری ساران

 • از آنجا که باز و بسته شدن شیرهای پنوماتیک و هیدرولیک به صورت بادی است، برای مکانیزه کردن خطوط از انواع شیر پنومایک استفاده می شود.
 • بدنه شیر چاقویی با روش ریخته گری از جنس های فولاد و چدن و استیل و آلومینیوم تولید می شوند.
 • با توجه به فشار کاری و درجه حرارت و نوع سیال جنس این اجزا متفاوت می باشد.
 • مزیت این لاستیک در هنگام باز بودن کامل شیر بوده که با همپوشانی سطح عبور سیال در شیر از خوردگی بدنه و تیغه جلوگیری خواهد کرد .
 • به همین ترتیب از دیدگاه کیفیت محصول تولید شده و کارکرد دستگاه نیز محصولات تولید اروپا با توجه به استانداردهای تولید و تکنولوژی ساخت سطح بالاتری را در مقایسه با محصولات تولید چین به خود اختصاص داده اند.
 • شیر گیوتینی معمولا به صورت دستی باز و بسته می شود اما این امکان نیز وجود دارد که به شکل اتوماتیک عمل کند که نیاز به انجام فرآیندی دارد. ساختمان شیر گیوتینی از بدنه، دیسک، سیت و سیت رینگ، استم، عملگر، پکینگ، اورینگ و مهره تشکیل شده است . ساختار وجنس اجزای این شیر با توجه به نوع سیال و پارامترهائی مانند فشار و دمای کاری و شرایط محیطی متفاوت است. بدنه شیر به روش ریخته گری از جنس فولاد چدن و یا استنلس استیل ساخته شده و بسته به کاربرد و شرایط کاری در نوع اتصال ویفری و لاگ یا دور سوراخ ، تراش کاری و پرداخت می شوند. جنس دیسک در این شیر معمولا به دلیل برخورد با سیال همیشه از جنس مقاوم به خوردگی و سایش انتخاب شده و از جنس های استیل و فولاد با پوشش کرم و آلومینیوم برنز تولید می شوند.

  شیر فلکه کشویی برنجی سامین

  شیر گوتینی اغلب در شرایطی که سیالات دارای حجم زیادی جامدات حل‌شده باشند, مورداستفاده قرار می‌گیرد. سیالاتی که دارای چسبندگی بالا هستند, اغلب به‌شدت خاصیت خورندگی دارند و همین امر می‌تواند باعث شود که شیرآلات خیلی زود و در اثر تماس با این سیالات, شیرآلات صنعتی خورده و فرسوده شوند. درحالی‌که به دلیل ساختار شیر گیوتینی، این شیر مشکلی با کار با این نوع سیالات ندارد.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شیر گیوتینی زبانه استیل مهاب آب ایرانیان” لغو پاسخ

  در این فرآیند با حذف اپراتور، از عملگرها برای کنترل سیستم از راه دور استفاده می شود. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با شیر گیوتین و انواع آن بیشتر آشنا شوید. اما برای تیغه ی این نوع شیر از یک متریال مجزا استفاده می شود که به متریال استنلس استیل معروف است و استفاده از همین فلزات باعث دوام بالای این محصول شده است.یکی دیگر از موارد مهم در شناخت و مشخصات شیر گیوتینی مهم است سایز این نوع شیر است. ممکن است افراد به شیرهایی در سایزهای بزرگتر احتیاج داشته باشند که در صورت لحتیاج به اندازه های بزرگتر می توانند سایز مورد نظر خود را سفارش داده و تحویل بگیرند. یک مدل از گیت ولو که در فرآیند های صنعتی کاربرد فروانی دارد به شیر گیوتینی معروف است.

  استاندارد تولید شیر های گیوتینی MSS SP81 بوده که در این استاندارد ابعاد، فشار کاری، تست و تلورانسهای مربوط به آن گردآوری شده است. رین شیرآلات در زمینه ” صنعت “ شیر گیوتینی استیل یاهمان ( Knife Gatevalve ) می‌باشد. تمامی محصولات تولیدی پلی صنعت پارس با رعایت های استانداردهای موجود در این صنعت ساخت و تولید شده است . علاوه بر کیفیت بالای محصولات در بین رقبا قیمت پایینتر و به صرفه تری دارا می باشد. شافت یا همان استم نیز از جنس استیل و یا فولاد تولید می‌شود و رزوه‌های آن را عملیات حرارتی می‌کنند تا در برابر سایش و فشار مقاوم باشد. بدنه این شیرها دو تکه بوده و با افزایش ضخامت در قسمت تماس با فلنچهای طرفین تقویت شده و مقاومت بیشتر شیر را باعث میشود .

  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در اخبار